Doprava

1 OSOBNÍ ODBĚR ZBOŽÍ NA PROVOZOVNĚ DODAVATELE

1.1 Osobní odběr objednaného zboží je možný na provozovně dodavatele Koupelny Plzeň, alej Svobody 23, Plzeň 323 00.

1.2 Pracovní doba provozovny : pondělí-pátek 11:00 - 17:00 hod.

2 DOPRAVA POŠTOU - ČESKÁ POŠTA

2.1 S ohledem na omezení rozměrů a hmotnosti zásilek podávaných u České pošty, je možné tento způsob dopravy volit pouze pro zboží malých rozměrů a hmotností,nikoli křehké a snadno rozbitné. Dodavatel si vyhrazuje právo změnit po předchozí dohodě se zákazníkem zvolený způsob přepravy Českou poštou v případech, kdy charakter objednaného zboží nekoresponduje s podmínkami tohoto způsobu přepravy.

2.2 Zboží bude zákazníkovi doručeno nejpozději do 3 pracovních dnů od podání zásilky dodavatelem na poště. Dodavatel nenese odpovědnost za případné nedodržení této doručovací lhůty Českou poštou.

2.3 Podmínky kontroly zásilky zboží při převzetí se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami a Reklamačním řádem České pošty.

2.4 Cena dopravy zboží /cena balného a poštovného/, zajišťované dodavatelem prostřednictvím České pošty, je smluvní a je stanovena ve výši 195,- Kč včetně DPH. 

DOPRAVA ZBOŽÍ ZÁKAZNÍKOVI ZDARMA

3.1 Při splnění limitu finančního objemu objednávky zboží ve výši 5.000,- Kč včetně DPH a výše, zaručuje dodavatel zákazníkovi dopravu zdarma v regionu celé České republiky. Kontakt

Koupelny Plzen s.r.o.

alej Svobody 23
OD Družba
Plzeň
323 00601 584 482
www.koupelnyplzen.com